Учасниця “Холостяка-12” Вікторія Варлей вийшла заміж – Новини України

Учасниця "Холостяка-12" Вікторія Варлей вийшла заміж - Новини України

Фото: instagram.com/viktoriavarley

Актриса Вікторія Варлей, яка брала участь у 12 сезоні реаліті-шоу “Холостяк”, вийшла заміж за американського бізнесмена. Про це вона розповіла у пост-шоу проекту.

За словами Варлей, зі своїм чоловіком Петро, який мешкає у Нью-Йорку, вона познайомилася до участі у проекті. Пара почала спілкування, але її обранець був одруженим. Тоді акторка вирішила поборотися за серце “холостяка”. Після проекту Вікторія повернулася до США, там вона знову зустрілася з Петром, який уже був у розлученні.

– Це був ранок. Я прокинулася, і ми пішли снідати додому. Петро зробив мені пропозицію, я сказала так, звичайно. У моїй голові все було настільки сумбурно, що я не розуміла, що відбувається, – розповіла Варлей.

Пізніше у своєму Інстаграмі екс-учасниця опублікувала весільну фотографію та показала підписникам свого чоловіка. Також Варлей закликала дівчат “не зациклюватися на своєму віці” та не слухати нічиїх “совкових порад”.

– Зрештою можу з вами поділитися своїм щастям. Все, що зі мною сталося після проекту, ще раз доводить, що завжди потрібно слідувати своїй мрії і ніколи в собі не сумніватися. Я завжди знала, що вийду заміж лише один раз, і це буде найкращий чоловік, тому я так довго на нього чекала. Кожна з вас має право претендувати на успіх, оточуйте себе лише тими, хто вас любить та збільшує впевненість у собі, мій чоловік саме такий і я дуже щаслива!, – написала вона.

Вікторія Варлей пішла з 12 сезону проекту “Холостяк” у 9 випуску. Тоді дівчина розкритикувала продюсерів проекту “за монтаж” – Вікторія стверджувала, що сама виявила бажання залишити реаліті-шоу. Напередодні Алекс Топольський розповів, що після проекту продовжує спілкуватися з Вікторією, підтримує з нею добрі стосунки і навіть мешкав в одному районі в Майамі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни