YASNO: Київ поки не буде повертатись до планових відключень – Новини України

YASNO: Київ поки не буде повертатись до планових відключень - Новини України

Фото: facebook.com/sergey.j.kovalenko

Ситуація з електроенергією в Києві залишається складною, тому наразі в столиці неможливо повернутися до планових відключень. Про це генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Він наголосив, що  дефіцит електроенергії залишається суттєвим. Так, 16 січня столиця мала обмеження в 952 МВт – цих лімітів недостатньо, щоб перейти з екстрених відключень до планових та стабілізаційних.

– Графіки не діють…На завтра (18 січня – ред.) прогнозовані обмеження такі ж, як і сьогодні. Сказати, чи втримаємося ми у графіках завтра, поки важко. Хоча ми всі намагаємося економити і за вікном потеплішало, обсяги споживання поки не падають, – написав Коваленко.

Він відзначив, що справа може бути у відкладеному споживані, адже люди після відновлення постачання починають “надолужувати”.

– Заряджаємо те, що сіло, робимо щось, що не встигли, поки світла не було. І це нормально. Як тільки ліміти від Укренерго стануть більші і ми зможемо повернутися до графіків, то і відкладений попит почне спадати, – наголосив гендиректор Yasno.

Дефіцит електроенергії з’явився через постійні масові удари РФ по енергооб’єктам  України. Останній стався 14 січня.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни