Yasno: Київ наближається до планових відключень світла – Новини України

Yasno: Київ наближається до планових відключень світла - Новини України

Фото: VALENTYN OGIRENKO|REUTERS

Українські фахівці продовжують працювати над відновленням енергосистеми Києва, внаслідок чого найближчим часом столиця може перейти на графік планових відключень електрики. Про це заявив у своєму Фейсбуці генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

– Сьогодні у Києві споживання обмежували 560 МВт, відключали 958 500 клієнтів. Поки що нам усім ще складно плануватися, але ми вже наближаємося до стабілізації ситуації та нормальних графіків, – написав Коваленко.

За його словами, через велике навантаження на споживання електроенергії в години, коли киян підключають, енергосистема не витримує і кількість аварійних ситуацій зростає.

– У момент підключення електроенергія споживається майже вдвічі більше, ніж звичайно. Запобіжники, трансформатори, мережеве обладнання не витримують, і люди знову залишаються без світла. Число аварійних ситуацій зростає. Тому прошу: не вмикайте в мережу одночасно. Спробуйте трохи розтягнути цей процес у часі, – наголосив гендиректор компанії.

Також Коваленко нагадав киянам про необхідність погашення заборгованості за споживання електрики, оскільки на ремонти та обладнання потрібні кошти. Як зазначається у повідомленні, на сьогодні заборгованість містян за послуги електрики становить понад 300 мільйонів гривень.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни