YASNO: Дефіцит потужності в енергосистемі України величезний – можуть запровадити аварійні відключення – Новини України

YASNO: Дефіцит потужності в енергосистемі України величезний – можуть запровадити аварійні відключення - Новини України

В Україні можуть запровадити аварійні відключення електроенергії, оскільки після останньої атаки росіян в енергосистемі значно збільшився дефіцит потужності. Про це повідомив у своєму Фейсбуці генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

– Дефіцит генерації в енергосистемі після атаки величезний. Низка ТЕС не працює через серйозні пошкодження. Прогнозувати терміни відновлення поки що зарано. Як довго триватимуть ремонти – наразі невідомо – заявив Коваленко.

За його словами, проблема зараз є дуже серйозною. У зв’язку із цим “Укренерго” вже обмежило обсяги споживання по всій Україні.

– Колеги тримають ситуацію під контролем та шукають рішення, щоб її стабілізувати. Оператори систем розподілу повинні дотримуватись цих обмежень, щоб не погіршити стан системи. Тому можуть використовувати екстрені вимкнення. Але критична інфраструктура має бути загоєна, – наголосив він.

Як зазначив Коваленко, українська енергетика зазнала значних руйнувань і українцям потрібно бути готовими до можливих тривалих відключень електроенергії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни