У Запоріжжі завершили роботи на місці зруйнованої багатоповерхівки – пʼятеро людей вважаються зниклими безвісти – Новини України

У Запоріжжі завершили роботи на місці зруйнованої багатоповерхівки - пʼятеро людей вважаються зниклими безвісти - Новини України

Фото: REUTERS

Спеціалісти ДСНС завершили пошуково-рятувальні на місці зруйнованої російською ракетою пʼятиповерхівки у Запоріжжі 2 березня. Загалом за чотири дні з-під завалів дістали тіла 13 людей. Ще пʼятеро вважаються зниклими безвісти. Про це повідомив секретар Запоріжської міськради Анатолій Куртєв.

– Давайте подякуємо рятувальникам ДСНС, які майже чотири доби, без перепочинку, і вдень, і вночі, розбирали завали. Вони – наші герої. Низький їм уклін. За важку і виснажливу понаднормову працю. За оперативність. За кожне врятоване життя, – написав Куртєв. 

6 березня об 11:00 у міськраді призначено зустріч з мешканцями постраждалого будинку. Також понеділок оголошується Днем жалоби у місті.

2 березня близько 01:30 російські військові здійснили ракетний обстріл Запоріжжя. Одна з ракет влучила у п’ятиповерховий житловий будинок по вулиці Незалежної України, 67.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни