У ВСУ відреагували на слова Пригожина про звільнення “Вагнера” з Бахмута: Шукають виправдання – Новини України

У ВСУ відреагували на слова Пригожина про звільнення "Вагнера" з Бахмута: Шукають виправдання - Новини України

Фото: armyinform.com.ua

Заява глави російської приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина про звільнення підрозділів із Бахмута Донецької області можуть мати окрему мету. При цьому очевидно, що найманці закінчуються не боєприпасами, як він заявив, а живою силою. Про це сказав у коментарі ” ВBC News Україна ” речник східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Черевий.

За його словами, вже протягом кількох місяців Пригожин намагається робити епатажні заяви, щоби привернути до себе увагу. Черевий зазначив, що заява Пригожина викликана двома причинами – по-перше, у вагнерівців закінчується жива сила, по-друге, продовжується внутрішнє протистояння у військовому керівництві РФ.

Він наголосив, що російським бойовикам не вистачає не снарядів, а людей, вони зазнають дуже великих втрат. Зокрема, за останню добу там було ліквідовано 137 людей, 202 поранено. За словами Череватого, міноборони РФ не відправляє вагнерівцям стільки допомоги, скільки їм хотілося б.

– Вони шукають причин, щоб піти з Бахмута, – припустив Череватий. – При цьому “вагнерівці” продовжують атакувати ЗСУ у Бахмуті, там і далі точаться важкі бої. За добу було 43 бойові зіткнення та 520 обстрілів різними калібрами. Інтенсивність боїв не спадає. Я думаю, вони й надалі роблять все, щоб захопити Бахмут до 9 травня, – зазначив він.

Раніше Пригожин записав звернення, в якому заявив, що вагнерівці передадуть свої позиції під Бахмутом Донецької області підрозділам міноборони РФ 10 травня, оскільки не вистачає снарядів. Він також звинуватив офіційне військове командування РФ у створенні штучного снарядного та кадрового голоду.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни