У всіх областях України сьогодні аварійні відключення світла – Новини України

У всіх областях України сьогодні аварійні відключення світла - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

У всіх областях України сьогодні можливі аварійні відключення світла через 12-й масований ракетний удар Росії по енергосистемі. Про це вранці у неділю, 15 січня, попередили в НЕК “Укренерго”. 

– Вчора ворог намагався  прицільно бити по блоках теплових електростанцій (ТЕС). Через пошкодження  обладнання вони припинили або знизили виробіток електроенергії, і в енергосистемі збільшився дефіцит. Це змусило дещо знизити ліміти споживання,  пропорційно для всіх областей. Обмеження діють протягом всієї доби. При їх перевищенні будуть застосовані аварійні відключення. Отже, для споживачів терміни відключень можуть збільшитись, – йдеться у повідомленні. 

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що станом на 8:30 заживлено 100% споживачів Харкова та області, які були відключені внаслідок обстрілів. 

14 січня Росія завдала масованого ракетного удару по Україні. Ціллю були електростанції, а також підстанції “Укренерго”. Влучання були по об’єктах енергетики в пʼяти областях. Складна ситуація зі світло виникла на Харківщині та Львівщині. 

Міністр енергетики Герман Галущенко в суботу заявив про те, що найближчими днями очікується складна ситуація з електропостачанням більшості областей. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни