У Ворохті провели дитячо-юнацький табір у якому взяли участь майже 80 хлопців та дівчат

З 8 до 13 серпня на території спортивно-туристичної бази «Україна», що у селищі Ворохта, проходив дитячо-юнацький табір на тему “Слово Боже в нашому житті”, який організувала Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Майже 80 хлопців та дівчат з різних парафій стали його учасниками. 15 Серпня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 24 Учасники табору добре провели час.

Духовно опікувалися учасниками табору голова Молодіжної комісії о.Михайло Віхоть та його заступник о.Іван Сас, а також працівник комісії о.Арсен Панчак. Щоденна Свята Літургія, катехизація та молитва на вервиці, ігри, різноманітні конкурси, квести, спільні походи та вечірня ватра сприяли тому, щоб проведений у горах час позитивно вплинув на душі і тіла хлопців та дівчат, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Організатори висловлюють подяку усім, хто долучився до проведення християнського табору, зокрема, чудовим аніматорам Соломії, Івану, Юрію та Максимові, які робили все для того, щоби учасники не сумували, а активно проводили дозвілля.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни