У Войнилівській громаді вимушеним переселеням надали 52 пакунки з допомогою

Войнилівська територіальна громада тимчасово прихистила українців з Харкова, Бахмута, Миколаївщини та інших областей. Хоча, як показує практика, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. 04 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 134 Продукцією з власних господарств вимушеним переселенцям допомагають місцеві мешканці

Про це повідомляє Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття, інформують «Вікна»

Представники Агенції з рук в руки разом з волонтерами та працівниками селищної ради передали внутрішньо переміщеним особам допомогові пакунки з харчовими продуктами.

«Всі ці люди проживають у приватних садибах мешканців громади, адже наразі не мають куди повертатись», — ідеться в повідомленні.

У громаді є і тимчасовий прихисток на базі одного з комунальних закладів. Там досі проживає понад 20 людей з Донеччини та Луганщини. Його функціонування підтримується коштом бюджету громади та завдяки гуманітарній допомозі. А продукцією з власних господарств допомагають місцеві мешканці.

52 допомогових пакунки з продуктами передали тимчасовим переселенцям в межах проєкту «Підтримка територіальних громад Прикарпаття у забезпечення ВПО та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій, у сфері харчування» в межах програми «Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни