У ВМС України створили спецбригаду морських дронів – Новини України

У ВМС України створили спецбригаду морських дронів  - Новини України

Фото: mil.in.ua

У складі Військово-морських сил ЗСУ сформували окрему бригаду для застосування морських безпілотників. Про це повідомляє портал Мілітарний.

Раніше такого підрозділу у складі українського військового флоту офіційно не існувало. Тобто зараз у складі ВМС України вперше в історії сформували окрему бригаду для застосування морських безпілотників (безпілотних суден). Як зазначає видання, під час вручення президентом Володимиром Зеленським на Софійській площі державних нагород 24 серпня, бойовий прапор раніше отримала 385 окрема бригада морських безпілотних комплексів спеціального призначення Військово-морських сил ЗСУ. Тоді про її існування і стало відомо громадськості.

– Ймовірно, саме цей підрозділ атакує морськими безекіпажними катерами, російські військові об’єкти в окупованому Криму та кораблі ворожого флоту у Чорному морі. Однак публічно про діяльність 385-ї окремої бригади морських безпілотників ВМС ЗСУ зі зрозумілих причин не повідомляють, – зазначили військові.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що морські дрони є ефективною зброєю. За його словами, Україна вже освоїла “нормальне серійне виробництво” таких безекіпажних катерів. Проте Кирило Буданов відмовився назвати кількість морських дронів для виконання поставлених завдань.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни