У Великобританії невідомі з ножами напали на трьох українських підлітків – Новини України

У Великобританії невідомі з ножами напали на трьох українських підлітків - Новини України

Фото: pixabay.com

У місті Единбург у Великій Британії група незнайомих людей напала на трьох українських підлітків. Як повідомила ВВС з посиланням на британську поліцію, напад стався через расову ненависть. Дітям надали лікарську допомогу.

За даними правоохоронців, напад стався 3 вересня ввечері. До трьох хлопців – 15-річного та двох 13-річних – підійшла група молодих людей у темному одязі. Їх було близько восьми. Вони почали сварку, в ході якої дістали ножі. Один з 13-річних отримав поранення від ножа, інший отримав порізи на одному вусі, а 15-річний отримав удар кулаком.

Поліцейські перевіряють записи з камер відеонагляду, щоб знайти винних у нападі на Ніддрі Мейнс-роуд в Единбурзі. Вони також шукають свідків події. Детектив-інспектор Кіт Фейрбейрн закликав громадськість співпрацювати з поліцією і поділитися будь-якою інформацією, яка може допомогти в знаходженні тих, хто вчинив цей напад.

Після нападу українських хлопчиків доставили до лікарні, де їм надали медичну допомогу.

В кінці серпня також стало відомо про інцидент у німецькому місті Баден-Баден. Один з членів муніципальної ради накреслив свастику і напис “Fuck UA” на автомобілях з українськими номерами.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни