У Туреччині та Сирії від землетрусу загинули понад 15 тисяч людей – Новини України

У Туреччині та Сирії від землетрусу загинули понад 15 тисяч людей - Новини України

Фото: SUHAIB SALEM/REUTERS

Кількість загиблих в результаті землетрусів в Туреччині та Сирії збільшилась до 15 000 осіб.   Ще сотні сімей знаходяться під уламками , повідомляє видання Aljazeera.

В  Туреччині загинуло не менше 12391 особи, а в Сирії не менше 2992 осіб. Станом на ранок 9 лютого сирійська група цивільної оборони запросила додаткове пошуково-рятувальне обладнання. За словами рятувальників, ситуація на утримуваному повстанцями північному заході Сирії є “трагічною” і просоченою “запахом смерті”.

– Ситуація трагічна у всіх сенсах цього слова. На жаль, сотні сімей все ще знаходяться під уламками, – сказав один з волонтерів “Білих касок”.

Раніше Maxar Technologies показала фото зруйнованого турецького міста Антакья, зроблені 8 лютого. На фото видно повністю знищені стихією райони міста. В компанії наголосили, що пошкодження можна побачити по всій території.

Землетрус в Туреччині та Сирії стався 6 лютого. Підземні поштовхи зачепили Ліван, Кіпр та Ірак. Сейсмологи зафіксували майже 650 повторних поштовхів, найсильніший з яких був магнітудою 7,6. 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни