У Тбілісі протестувальники висунули нові вимоги – хочуть зміни влади – Новини України

У Тбілісі протестувальники висунули нові вимоги - хочуть зміни влади - Новини України

Фото: REUTERS/Іраклій Геденідзе

У столиці Грузії триває масовий протест під будинком парламенту країни. Мітингувальники вже озвучили нові вимоги, серед яких – зміна влади. Про це повідомляє грузинський телеканал ” Руставі 2 “.

За даними журналістів, протестувальники вимагали термінового призначення парламентської сесії для отримання гарантій, але зараз політики почали висувати вимоги про відставку уряду. Також учасники мітингу вимагали дострокових виборів.

Як зазначено у повідомленні, на трибуну вийшли опозиційні політики та звернулися до учасників акції. У своєму виступі вони закликали людей вимагати зміни влади і заявили, що не припинять виходити на протести доти, доки не переконаються, що шлях і курс до Європи непохитний.

Протести у Тбілісі спалахнули після того, як законопроект про “іноземних агентів” був ухвалений депутатами в першому читанні. Вдень демонстранти намагалися прорватися до будівлі парламенту, що призвело до зіткнень із поліцією. Щоб розігнати натовп, силовики застосували сльозогінний газ та водомети.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі, яка зараз перебуває в США в робочій поїздці, звернулася до народу. В екстреному зверненні вона підтримала протестувальників і заявила, що має намір накласти вето на ухвалений законопроект, коли його передадуть їй на розгляд. 9 березня мітингувальники продовжили протести. У результаті парламент ухвалив рішення про тимчасове відкликання законопроекту “про іноагентів”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни