У Судані відновились бої, невідомі захопили біолабораторію – Новини України

У Судані відновились бої, невідомі захопили біолабораторію - Новини України

Фото: STRINGER/REUTERS

В Судані знову йдуть бої на деяких ділянках, незважаючи на домовленості про тимчасове припинення вогню. Як повідомляє Reuters, стрілянина та вибухи в місті Омдурман було чути вже ввечері 25 квітня. Армія там використовувала дрони, щоб завдати ударів по Силам швидкого реагування.

Паралельно стало відомо, що у столиці Судану –Хартуме – невідомі захопици Национальну лабораторію громадської охорони здоров’я.  За даними ВВС, через це у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили про “високий ризик біологічної небезпеки”. Співробітники більше не можуть отримати доступу до лабораторії. А відключення електроенергії в лабораторії через бойові дії унеможливлює правильне поводження з матеріалами.

Заа даними ВООЗ, в лабораторії зберігається широкий спектр біологічних та хімічних матеріалів, зокрема збудники кору та холери. Нестача електроенергії також негативно впливає на запаси крові, які виснажуються та можуть бути зіпсовані через відсутність енергопостачання.

Лабораторія знаходиться неподалік центру Хартума поруч зі штабом військ Судану. Там вели активні бойові дії. Під контролем яких сил знаходиться біолабораторія наразі невідомо

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни