У Студінці попрощалися з бійцем Романом Думінкевичем, який загинув на Запоріжжі

У Студінці Калуської громади на Івано-Франківщині провели в останню путь Романа Думінкевича — солдата, який мужньо та жертовно стояв на захисті України. 07 Серпня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 658 Бойове завдання 8 червня 2023 року на Запорізькому напрямку стало для Романа Думінкевича останнім. Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Народився Роман Думінкевич 1981 року у Підгірках. Після закінчення місцевої школи вступив до Калуського ВПУ №7, де здобув фах газозварювальника. Після строкової служби в армії працював на заводі “Будмаш”, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Одружився у селі Студінка. В молодої сім’ї народилося двоє синів: Богдан та Андрій. З 2013 року Роман Думінкевич працював у приватній фірмі.

У серпні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Служив стрільцем-помічником гранатометника штурмового відділення штурмового взводу.

На жаль, бойове завдання 8 червня 2023 року на Запорізькому напрямку стало для Романа Думінкевича останнім. Про його загибель стало відомо тільки 4 серпня.

“Важкою ціною здобувається воля нашої держави! Горе огортає кожного — родичів, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав Романа… Нехай пам’ять про Героя та його жертовний подвиг живуть у віках! Вічна пам’ять Захиснику України Роману Думінкевичу!” — йдеться в співчутті від імені земляків.

Поховали солдата на місцевому кладовищі. Вічна пам’ять і слава Герою!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни