У Студінці і Середньому Бабині орендну плату за земельні паї видали зерном

Цього тижня відбулася видача орендної плати за земельні паї у натуральній формі (зерном) від провідної агрокомпанії краю — ТзОВ “Ґудвеллі Україна”. 27 Серпня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 195 Пайовик — це, передусім, партнер, з яким треба чесно та відкрито будувати відносини, кажуть в агрокомпанії

Зерно пайовикам роздали у селах Студінці і Середньому Бабині Калуської грмоади, розповіла староста Студінського округу Марія Стасюк.

“Процес видачі пройшов оперативно, злагоджено, з добрим настроєм і надією на наступний гарний урожай! Дякуємо працівникам товариства за добру роботу!”, — зазначила очільниця Студінської громади.

“Ґудвеллі Україна” завжди вирізнялася вчасним розрахунком за паї і постійно працює над тим, щоб організувати цей процес якомога комфортніше для пайовиків. Чесні і прозорі відносини завжди стоять у пріоритеті компанії, адже пайовик — це, передусім, партнер, з яким треба чесно та відкрито будувати відносини, виконувати всі домовленості, зазначені в укладених договорах оренди.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни