У стінах Могилянки заборонили мову держави-агресора

У нові Правила внутрішнього розпорядку Києво-Могилянської академії внесено норму, яка забороняє спілкуватися російською мовою у стінах закладу. 28 Січня, 2023, 14:30 Україна Переглядів: 156 Заборона стосується абсолютно всіх: викладачів, студентів, адміністративного персоналу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

В стінах національного університету “Києво-Могилянська академія” заборонили вживати мову держави-агресора — російську, повідомив голова Наглядової ради Національного університету “Києво-Могилянська академія” Геннадій Зубко.

“Якщо викладання російською не ведеться в університеті вже дуже давно, то тепер заборона стосується і спілкування між собою мовою окупантів у Могилянці”, — йдеться в повідомленні.

За словами голови наглядової ради, це стосується абсолютно всіх: викладачів, студентів, адміністративного персоналу.

“Ця норма прописана у нових Правилах внутрішнього розпорядку НаУКМА, які сьогодні затвердили на 40 сесії Академічної конференції університету. У нових правилах, приймати які штовхають вимоги і виклики часу, прописані норми щодо дистанційного навчання та його цифрових форматів, гнучких форм робочих графіків, обліку робочого часу тощо”, — запевнив Геннадій Зубко.

Голова наглядової ради національного університету “Києво-Могилянська академія” подякував всім, хто долучився до розробки нових правил.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни