У Старому Лисці збирали картоплю для вимушених переселенців Калуської громади

Управління економічного розвитку міста, за сприяння міського голови Андрія Найди, організувало поїздку представників Калуської міської територіальної громади для безкоштовного збору урожаю картоплі з угідь одного з сільськогосподарських підприємств у селі Старий Лисець неподалік Івано-Франківська. 20 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 177 Ілюстроване фото. Калушани збирали картоплю на одному із з угідь сільськогосподарського підприємства

Поїздка здійснена у рамках програми “Гуманітарне реагування” за сприяння Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (ФАО) ООН. Дана програма спрямована на підтримку найбільш уразливих домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Під час поїздки учасники також мали змогу додатково зібрати картоплю для громадської організації “Чисті серця.Калуш”, щоб передати її внутрішньо переміщеним особам, які не змогли взяти участь у толоці.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни