У США блогер “Юра з Коломиї” провчив росіянку, коли дізнався її думку про війну

Джуда заявив, що за свої безглузді слова дівчина з Новосибірську на ім’я Анастасія повинна розплатитися. Відео-зізнання американця стало вірусним у Twitter. 30 Грудня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 97 Джуда заявив, що за свої безглузді слова дівчина з Новосибірську на ім’я Анастасія повинна розплатитися.

Американсько-український блогер Джуда Келечи, відомий більше як “Юра з Коломиї”, провчив росіянку на побаченні в Нью-Йорку, коли почув її провоєнну позицію щодо війни в Україні. Гуморист, який багато років навчався та жив серед українців, замовив дорогі страви та вино, після чого залишив супутницю в ресторані з чеком, пише “Obozrevatel”.

Джуда заявив, що за свої безглузді слова дівчина з Новосибірську на ім’я Анастасія повинна розплатитися. Відео-зізнання американця стало вірусним у Twitter.

“Юра з Коломиї” познайомився з росіянкою на ім’я Ана в додатку для знайомств, а через кілька днів покликав її на вечерю. Під час розмови блогер помітив у неї “слов’янський акцент” і запитав, де дівчина народилася.

Почувши, що Анастасія родом з Росії і переїхала до США в 13 років, Джуда не втримався від запитання про її політичну позицію. Почуте шокувало американця і план помсти не змусив себе довго чекати.

“Сказала, що українці насправді нацисти. А я сиджу і думаю, яке воно кончене. Вона не знала, що я жив в Україні. Вона замовила те, що вона хотіла, а я замовив дві пляшки найдорожчого вина і дуже багато їжі. Ми в Нью-Йорку і це не дешево. Вона каже: “Ти такий голодний і маєш так багато грошей”. А я сміюсь всередині, бо вона ще не знає, що я хочу зробити”, – поділився Джуда.

Блогер відкоркував пляшки по $130 (4800 грн.) за кожну, щоб їх не можна було повернути. Наприкінці побачення він попросив чек і збрехав, що хоче до туалету. Поки супутниця чекала на свого кавалера, Джуда пішов додому.

“За таку х*йню, що вона говорила, хай страждає. Я знаю, що чек був понад $500. На жаль, я залишив там свою їжу, але пішов додому щасливий і задоволений. Я знаю, що це неправильно, але за таке нехай страждає”, – закінчив розповідь українсько-американський блогер.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни