У сквері на вулиці Пушкіна відкриють Алею Героїв Калущини

Калуська міська рада анонсувала відкриття Алеї Героїв Калущини у сквері нафтохіміків біля торгового центру «Прометей». Також цього дня тут проведуть панахиду за полеглими. 20 Квітня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 688 Банери “Сила нескорених” були встановлені у Калуші до Дня Захисників і Захисниць України 14 жовтня 2022 року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Як повідомила у коментарі «Вікнам» виконувачка обов’язків начальника управління культури, національностей та релігій Ольга Яковина, у сквері встановлять банери з портретами та інформацією про Захисників України з Калущини, які загинули чи померли у цій війні.

Такі банери було встановлено на площі Героїв у Калуші до Дня Захисників і Захисниць України 14 жовтня минулого року. Відтоді минулого більш як пів року важкої війни. На жаль, зросла кількість полеглих Героїв, тож банерів буде більше. Встановлювати їх почнуть вже сьогодні, 20 квітня.

Планується, що Алея Героїв Калущини буде тут постійно, а вулицю Пушкіна найближчим часом перейменують на честь Героїв України.

Відкриття Алеї Героїв Калущини анонсоване на 12.00 суботи, 22 квітня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни