У штаб-квартирі поліції Польщі вибухнув подарунок з України – Новини України

У штаб-квартирі поліції Польщі вибухнув подарунок з України - Новини України

Фото: facebook.com/MSWiARP

У Варшаві у штаб-квартирі поліції стався вибух. У приміщенні, що знаходиться біля кабінету головнокомандувача поліції, вибухнув подарунок, отриманий ним під час робочого візиту в Україну від одного з керівників офіційних служб. Про це йдеться у повідомленні МВС Польщі.

– Один із подарунків, отриманих командиром під час робочого візиту до України 11-12 грудня, де він зустрівся з керівниками української міліції та служби з надзвичайних ситуацій. То був подарунок від одного з керівників українських служб. Внаслідок вибуху комендант отримав легкі поранення та перебуває у лікарні під наглядом, – розповіли в поліції.

Внаслідок вибуху поранення отримав також цивільний співробітник Головного управління поліції. Йому було надано допомогу дома, госпіталізація не знадобилася. У відомстві також додали, що польська сторона попросила в українських колег відповідні роз’яснення. Справа перебуває на контролі прокуратури та відповідних служб.

Як пише видання Wyborcza, за неофіційними даними, причиною вибуху в Головному управлінні поліції Польщі напередодні став подарований в Україні гранатомет, яким “гралися” поліцейські. Таку інформацію виданню надали особи, які мають доступ до місця події. Також видання пише про деталі госпіталізації головного коменданта поліції Польщі Ярослава Шимчика внаслідок інциденту. Відзначається, що  в результаті вибуху комендувач поліції втратив слух, але незабаром він повернувся.  Наразі він почувається добре.

Як повідомляє видання polsatnews.pl, в результаті вибуху в будівлі відкололася стеля, яка впала на голову робітнику, який працював усередині. У поліції раніше заявили, що інцидент не є чимось “серйозним”, і закликали громадськість не хвилюватися з цього приводу.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що їм відомо про цей випадок, і зараз у відомстві з’ясовують усі обставини та подробиці інциденту. У Нацполіції України кореспондентові kp.ua сказали, що не коментують це питання.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни