У селі Молодків на Прикарпатті планують відкрити простір солі

На Івано-Франківщині клуб замку “Краснодвір” працює над створенням простору солі у селі Молодків, де є джерело соляної ропи. 12 Січня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 97 Активісти розробили брендування соляної продукції та подбали про її упакування Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Учасники клубу мають намір відкрити центр, у якому демонструватимуть процес виварювання солі та пропонуватимуть одразу дегустувати продукт, розповів Суспільному голова громадської організації “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” Володимир Гринішак.

З його слів, сучасний креативний центр планують облаштувати у дерев’яній хаті у Молодкові, яку спорудили 111 років тому.

“Є така думка перенести її ближче до джерела ропи”, — каже Володимир Гринішак.

Окрім того, учасники клубу з представниками громад розроблятимуть туристичний маршрут, пов’язаний із соляним промислом. Ймовірно, він пролягатиме від Коломийщини до Львівщини. Цією ідеєю вже зацікавилися у Ланчинській, Делятинській та Солотвинській громадах.

“Хочемо дослідити у кожному населеному пункті історію соляного промислу. Виявимо особливості цієї справи. Це дозволить не конкурувати одне з одним, а навпаки — доповнювати, бути цікавими для туриста”, — розповідає Володимир Гринішак.

Клуб замку “Краснодвір” співпрацює з представниками науково-мистецької платформи “Острів”. Зокрема, клуб став переможцем освітньої програми проєкту “Конструкції взаємодії: Відкриті села”, започаткованого на платформі.

Також учасники організації попрацювали над розробкою брендування соляної продукції та подбали про її упакування.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни