У SCM назвали суму допомоги Ахметова Україні

У SCM назвали суму допомоги Ахметова Україні

Допомога Ахметова Україні сягнула 4,1 млрд грн

З початку повномасштабного вторгнення Росії бізнеси Ахметова передали на підтримку ЗСУ, сил самооборони та постраждалим від війни співвітчизникам 4,1 млрд грн, заявили в компанії.

Підприємства SCM Ріната Ахметова, його благодійний фонд та ФК Шахтар з початку повномасштабного вторгнення Росії передали на підтримку ЗСУ, сил самооборони та постраждалим від війни співвітчизникам 4,1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба SCM у п’ятницю, 16 грудня.

“Забезпечення Сил оборони України амуніцією, технікою та обладнанням, гуманітарна допомога мирним жителям, підтримка роботи критичної інфраструктури в умовах російських обстрілів – пріоритетні цілі для бізнесів та проектів Ріната Ахметова”, – повідомили у SCM.

У компанії нагадали, що допомога захисникам України реалізується насамперед у рамках мілітарного проекту Сталевий фронт.

“Завдяки ініціативі силові підрозділи отримують амуніцію, автомобілі, дрони, спеціальні технічні засоби (тепловізори, далекоміри, камери тощо), фортифікаційні споруди, одяг та взуття, аптечки та турнікети, рації, пальне та інші необхідні їм речі та знаряддя. Загальна кількість військової допомоги вже досягла сотень тисяч одиниць, в умовах настання холодів та проблем з електропостачанням бійцям на передовій за останній час надійшли сотні печей, зарядних станцій та генераторів. Частину підприємств групи Метінвест переведено у військовий режим роботи, забезпечуючи ЗСУ та сили оборони бронею, бронежилетами та спорудами із сталі”, – йдеться в повідомленні.

Також прес-служба наголосила, що бізнеси Ахметова підтримують функціонування критичної інфраструктури країни, зокрема, енергетичної та телекомунікаційної.

“Енергетики ДТЕК роблять все можливе, аби оперативно повертати світло після терористичних атак Росії по енергетичних підприємствах, відновлювати постачання в деокупованих регіонах. З 24 лютого вони повернули світло вже у 5,8 млн сімей. Завдяки спеціалістам Укртелекому телекомунікаційні послуги доступні у 87% населених пунктів України , покритих мережею компанії (крім Луганської та частково Херсонської областей)”, – зазначили у SCM.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю швейцарському виданню Bilan Ахметов заявив, що перебуватиме в Україні до остаточної перемоги над Росією і зробить усе можливе, щоб допомогти українській армії. Американська The Washington Post назвала його найбільшим приватним донором України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни