У розвідці очікують нові масовані атаки РФ, але до святкових дат їх не прив’язують – Новини України

У розвідці очікують нові масовані атаки РФ, але до святкових дат їх не прив'язують - Новини України

У Головному управлінні розвідки вважають, що прив’язувати нові масовані атаки Росії до святкових дат не варто. Про це повідомляє пресслужба відомства.

– Ми знаємо, чого очікувати від РФ, терористичної держави, але у цій ситуації прив’язуватися до календаря святкових дат ми не будемо. Ми бачимо, що удари можуть бути пов’язані з датами або подіями, наприклад, засідання ООН, можуть бути по понеділках, середах або четвергах, а можуть бути не пов’язані, а обрані за якоюсь іншою логікою. Зокрема, військової чи внутрішньополітичної на території РФ, – повідомив представник ГУ розвідки Андрій Юсов.

За його словами, росіяни не приховують свого наміру бити і надалі по українській енергетичний системі, тому українці мають бути до цього готовими.

– Україна готується до цього і шляхом посилення ППО, і шляхом посилення енергетичної безпеки. Ми маємо бути готові, підстав розслаблятися немає, – наголосив він.

Востаннє росіяни завдали масованого удару по Україні 5 грудня. Тоді противник випустив по нашій країні близько 70 ракет, з яких 60 вдалося збити силами ЗСУ. Внаслідок атаки отримали пошкодження низка енергетичних об’єктів – для відновлення енергосистеми “Укренерго” запровадило по всій Україні аварійні відключення електроенергії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни