У Рогатині з’явилася на світ дівчинка вагою 775 грамів

Медики Рогатина поділилися історією, за їхніми словами, про професіоналізм, відданість своїй справі та Божу опіку. 06 Жовтня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 200 Сьогодні поспішайці Вероніці вже 6 днів

Маленька поспішайка Вероніка народилась у стінах Рогатинської ЦРЛ із вагою всього 775 грамів та зростом 33 сантиметри на шостому місяці — 25 тижні вагітності.

“Вся апаратура та команда лікарів запрацювали задля маленького життя.І малесенька крихітка вдячно відповіла на всі наші зусилля!”, — пишуть медики Рогатина.

Сьогодні Вероніці вже 6 днів, і її перевели на виходжування у відділення глибоко недоношених дітей Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

Всесвітній день поспішайок або ранніх пташок відзначають 17 листопада.

Цей день був започаткований EFCNI та партнерськими європейськими батьківськими організаціями у 2008 році. Міжнародні співзасновники LittleBigSouls (Африка), March of Dimes (США) та National Premmie Foundation (Австралія) приєдналися до відзначення цього дня та зробили Всесвітній день передчасно народженої дитини щорічним заходом. Численні організації та окремі особи з більш ніж 100 країн світу об’єднують зусилля у здійсненні заходів, спрямованих на акцентування та вирішенні проблеми передчасних пологів та поліпшення умов виходжування передчасно народжених дітей та підтримки їх сімей.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни