У родини з Лисичанська в Калуші народився син Данило

«Ми з Лисичанська», — такими були перші слова родини Олега та Олі Ахтирських-Фединяків. Це 55 сім’я вимушених переселенців, в якої з початку повномасштабного вторгнення народилась дитина в Калуському пологовому будинку. 16 Лютого, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 274 Родина шалено хоче повернутись додому — чекає деокупації Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

24 лютого о 5.30 почули вибухи, до останнього дня не вірили, що насправді в їхню домівку може прийти війна. Перша реакція мами Олі — розбудила 8-річного сина Кирила, обгорнула ковдрою і сказала: «Бігом у ванну!». Потім сама не розуміла, чому так сказала. Олег на той час був у Києві на роботі, — розповіла завідувачка акушерського відділення Леся Григорів, інформують “Вікна”.

Спочатку думали не евакуйовуватись. Але прильоти були регулярними й 12 березня вирішили евакуюватися на захід України. Прилаштували їх знайомі з Долини. Зв’язок з лисичанськими підтримували. Тож від них дізнались, що Лисичанськ окупували 2 липня. Квартира вціліла, але навколо все розбомбили: немає ні світла, ні води.

Родина Олега та Олі Ахтирських-Фединяків шалено хоче повернутись додому — чекає деокупації.

16 лютого в пологовому будинку Калуської ЦРЛ в родини народився синочок Данило вагою 3030 грамів.

“Божого благословення цій прекрасній сім’ї, перемоги і хай їхнє бажання про повернення здійсниться!” — бажають калуські медики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни