У Рівному у родині військового народилося маля вагою понад шість кілограм – Новини України

У Рівному у родині військового народилося маля вагою понад шість кілограм  - Новини України

Фото: facebook.com/pbrmr

У пологовому будинку Рівного у середу, 30 серпня, на світ з’явився хлопчик із рекордною для регіону вагою 6330 гр. Малюк став одним із найбільших не лише для області, а й для всієї України, зазначають лікарі. Про це повідомили у пологовому будинку Рівненської міської ради.

– Вранці у пологовому будинку в сім’ї нашого Захисника шляхом кесаревого розтину народився хлопчик вагою 6330 г і зростом 65 см. Мама та дитина почуваються добре. Від імені всіх співробітників вдячні батькам, які обрали наш заклад для спостереження за вагітністю та пологами, – зазначили у пологовому будинку.

Головний лікар пологового будинку Рівненської міськради Світлана Муравська у коментарі УП. Життя розповіло, що хлопчика назвали Остапом. Його мама народжувала вдруге. Жодних хвороб у неї виявлено не було, адже зазвичай великі діти народжуються у жінок, зокрема, з цукровим діабетом. Просто у її сім’ї у всіх народжуються діти від 4 кг, зазначила фахівець. При цьому вона додала, що їхній пологовий будинок працює з 1991 року і до цього дитини з вагою понад 6 кг ще не було.

Рекордний за вагою для України малюк-богатир з’явився на світ у 2013 році на Тернопільщині. Вага новонародженого склала 6,8 кг, а зріст — 63 см. Лікарі зазначали, що такі параметри бувають у дітей віком 4–5 місяців. Для мешканців села Темногайці Тетяни (36 років) та Сергія (45 років) Юрчук хлопчик, якого назвали Данило, був уже 13-ю дитиною. Сім’я ходить до церкви п’ятдесятників понад 20 років і вірить, що всіх дітей їм дає Бог.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни