У Ріп’янському ліцеї — новий директор

Cьогодні, 11 вересня, освітянам Ріп’янського ліцею Калуської міської ради представили нову очільницю навчального закладу. 11 Вересня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 705 Марія Данів з 2011 року була заступницею директора Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Нею стала Марія Данів, заступниця директора цього ж закладу від 2011 року і донедавна. У місцеву школу вона прийшла у 2006 році на посаду вчительки біології, — повідомляє Калуська міська рада.

Представила нову директорку заступниця міського голови Калуша Надія Гуш. Разом з місцевим старостою Любомиром Гулимчуком посадовиця побажала Марії Данів терпіння, натхнення, сил та енергії на новій посаді. І разом з учительським колективом — навчати дітей якісної освіти й наближати Перемогу.

У Ріп’янському ліцеї зараз здобувають освіту 125 учнів. Як раніше повідомляли «Вікна», цього року заклад мають намір перетворити на гімназію, адже у 2023-2014 навчальному році у ліцеї не сформовано жодного 10 і 11 класу.

Як повідомила «Вікнам» начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, конкурс на посаду директора Ріп’янського ліцею не проводився — це не є обов’язковою вимогою в умовах воєнного стану. Попередній директор навчального закладу Андрій Луговий звільнився за власним бажанням.

Раніше йшлося, що Боднарівський ліцей очолила Ольга Попадинець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни