У РФ проблеми із забезпеченням мобілізованих – Генштаб

У РФ проблеми із забезпеченням мобілізованих - Генштаб

Російські призовники на навчаннях

В окремих регіонах Росії призваних військовослужбовців відправляють додому, бо їх нема де розмістити і нічим годувати.

У російської армії виникли проблеми із забезпеченням під час проведення “часткової мобілізації”. Втрати особового складу окупанти намагаються компенсувати за рахунок призову населення на захоплених територіях України, повідомив Генеральний штаб ЗСУ 5 жовтня.

“Противник має проблеми з окремими видами забезпечення при проведенні так званої часткової мобілізації. Так, було відправлено мобілізований особовий склад із навчального центру Молькино Краснодарського краю назад до Приморсько-Ахтарська, у зв’язку з нездатністю розмістити, одягнути та забезпечити харчуванням зазначену категорію військовослужбовців”, – йдеться у зведенні.

Крім того, на тимчасово окупованій території Криму у медичних закладах Євпаторії не вистачає медичних засобів для лікування поранених.

У Генштабі наголосили, що окупаційна влада намагається компенсувати втрати особового складу за рахунок призову місцевого населення тимчасово зайнятих територій України.

За наявною інформацією, чоловіків з Луганська, без проведення медичної комісії та підготовки, після мобілізації одразу спрямовують на доукомплектування підрозділів, які зазнали найбільших втрат.

Раніше повідомлялося, що поліція РФ готує нові підрозділи особливого призначення для придушення антимобілізаційних протестів.

Мобілізовані росіяни здаються в полон ЗСУ

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни