У приватній садибі у Ворохті отруїлося 19 дітей

Випадок групового інфекційного захворювання стався у приватній садибі «Скита» в селищі Ворохта Надвірнянського району на Івано-Франківщині. 16 Січня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 441 Ілюстроване фото. Станом на 10:00 год 16.01.2023 року всі хворі діти виписані з лікарні. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби, інформують “Вікна”.

15 січня з Надвірнянського районного відділу надійшло повідомлення про випадок групового захворювання 19 дітей, які проживали в приватній садибі «Скита» у Ворохті.

Відпочинкова група із міста Кропивницький 12 січня в кількості 52 осіб, в тому числі 45 дітей та 7 дорослих, прибула на відпочинок в приватну садибу, де проживала та харчувалася.

13 січня в другій половині дня частина дітей відчули погіршення самопочуття, а саме: скаржились на загальну слабкість, нудоту, блювоту, біль в животі, підвищення температури тіла до 37,5-38 градусів та пронос до 4-6 разів на добу. 14 дітей були госпіталізовані до Надвірнянської дитячої лікарні та 5 дітей — до інфекційного відділу Надвірнянської ЦРЛ з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт, ентероколіт». Стан 5 хворих був середнього ступеня важкості та 14 — легкого ступеня.

15 січня спеціалісти Яремчанського відділу Надвірнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали проведення санітарно-епідеміологічного розслідування даного спалаху по місцю перебування хворих та позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів в приватній садибі «Скита».

Для лабораторного дослідження відібрано 30 змивів на патфлору з об’єктів навколишнього середовища та 1 пробу води питної для мікробіологічного та санітарно-хімічного дослідження.

Станом на 10:00 16 січня всіх дітей виписали з лікарні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни