У принца Бельгії Амедео та принцеси Елізабетте народилася третя дитина – Новини України

У принца Бельгії Амедео та принцеси Елізабетте народилася третя дитина - Новини України

Фото: Olivier Matthys/Getty Images

Принц Бельгії Амедео та його дружина принцеса Елізабетте втретє стали батьками. У суботу, 2 вересня, у Брюсселі у подружжя народилася дочка, яку пара назвала Алікс. Радісною новиною у соцмережах поділився бельгійський королівський палац, опублікувавши перший знімок новонародженої.

– Принц Амедео та принцеса Єлизавета з радістю повідомляють про народження своєї доньки Алікс, яка народилася у суботу 2 вересня у Брюсселі. Алікс важить 3,4 кг і добре почувається, як і її мати. Сім’ї щасливих батьків приєднуються до цього величезного щастя, – повідомляється в публікації.

За даними журналу Hello, старші діти пари 7-річна Анна Астрід та 3-річний Максиміліан вже відвідали свою сестру в міській лікарні Delta разом із бабусями та дідусями: принцесою Астрід та принцом Лоренц, а також батьками Елізабетте.

Принц Амадео оголосив про заручини з італійкою Елізабетте у 2014-му. У тому ж році пара зіграла весілля в Римі, яке відвідали представники різних королівських сімей, включаючи принцесу Беатріс із Великобританії.

Принц Амедео – старший син бельгійської принцеси Астрід та ерцгерцога Лоренца Австрійського-Есте. Він є онуком колишнього короля Бельгії Альберта та королеви Паоли і претендує на бельгійський та австро-угорський престол, а також є спадкоємцем глави Австро-Естського дому.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Belgian Royal Palace (@belgianroyalpalace)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни