У “Прикарпаттяобленерго” пояснили, чому не публікують доведені ліміти

Найпопулярнішим запитанням до енергетиків на цьому тижні є «Чому не публікуєте доведені ліміти?». 26 Січня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 999 Ілюстроване фото. Надалі подаватимуть графічне відображення графіку вимкнень, де будуть вказані погодинні ліміти Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

23 січня диспетчер Націоальної енергетичної компанії “Укренерго” довів ліміти в новому форматі. Замість звичних нам лімітів на день і ніч, на область почали доводити ліміти різної величина для кожної окремої години доби, повідомляє АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Щоб не плутати населення та не збільшувати об’єми текстових розшифрувань графіків, було вирішено не публікувати величини лімітів, кажуть енергетики. Доведені ліміти є важливим «робочим інструментом» для диспетчерів обленерго при формуванні графіків на добу, але для населення особливого значення ця інформація не має.

Тому надалі подаватимуть графічне відображення графіку погодинних вимкнень, де будуть вказані погодинні ліміти для тих, кому ця інформація має значення.

Ось так доведені ліміти на сьогодні та розроблений графік відповідно до них:

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни