У Повітряних силах попередили: Росія змінює тактику ракетних обстрілів – Новини України

У Повітряних силах попередили: Росія змінює тактику ракетних обстрілів - Новини України

Фото: mediacenter.org.ua

Російські загарбники змінюють підхід до обстрілу території України, який використовували в осінньо-зимовий період. Про це повідомив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат на брифінгу.

Ігнат нагадав про необхідність довіряти офіційним джерелам інформації. При цьому спікер ще раз повторив, що Повітряні сили України перебувають у постійній бойовій готовності до будь-яких сценаріїв ворога.

– Наша справа – зберігати спокій і дотримуватися сигналів тривоги… Телеграм-канали справно всіх сповіщають, ботів багато, і всі чекають на стандартні дії (від ворога), тобто: (злетів) МіГ-31К – можна не ховатися, а от по Києву та Запоріжжю (росіяни) взяли та вдарили “Кинджалом”. Або – ракетного удару вночі не буде, можна спокійно спати, він буде на ранок, як зазвичай діє ворог, а тут взяли та вдарили вночі. Так, невеликою кількістю ракет, але вдарили. Тому чекати потрібно як на нестандартні дії від ворога, так і на можливе загострення, – зазначив він.

Він наголосив, що ворог використовує для обстрілу території України “все, що має під руками, навіть повітряні кулі пішли в хід”. Ігнат зазначив, що всі переговори з партнерами, їхня допомога сприяють посиленню України сучасними засобами ППО, які можуть працювати і щодо балістичних ракет. При цьому представник ВР ЗСУ знову наголосив, що ППО не може на сьогодні збивати балістичні ракети “Кинджал”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни