У Пійлівському ліцеї відкриють інтерактивну меморіальну дошку загиблому воїну Олегу Перегуді

31 березня о 12.00 год відбудеться відкриття та посвячення інтерактивної меморіальної дошки полеглому 35–річному Герою Олегові Перегуді 27 Березня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 188 Як відомо, 14 червня у бою поблизу села Богородичне Донецької області загинув Герой України Олег Перегуда. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє Управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради, інформують “Вікна”

Як відомо, 14 червня у бою з російським окупантом поблизу села Богородичне Краматорського району Донецької області загинув Герой України Олег Перегуда, уродженець села Пійла. 31 березня йому виповнилося лише 35. Був старшим лейтенантом, командиром другого взводу 5 рокти 80 окремої десантно–штурмової бригади. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького III ступеня Указом Президента України.

Був підприємцем. Після подій на Майдані на початку війни призваний до Калуського військомату на посаду начальника фінансової служби. У липні вступив до добровольчого батальйону Національної гвардії. У батальйоні був призначений на посаду командира взводу. За два роки виконував завдання у Попасній, Нижньому, Курдюмівці, Комишувасі. Був поранений, після чого повернувся дорому.

З початку повномасштабного воєнного вторгнення росії 24 лютого знову став на захист України.

З друзями-ветеранами в Івано-Франківську започаткували “Українську Розумну Автоматику”. Разом розробили легендарну приліжкову панель для лікарень, яка містить систему виклику лікаря, світильники, доступ до Wi-Fi.

Останні п’ять років Олег з дружиною мешкали в Івано-Франківську. З метою допомоги ветеранам створили реабілітаційний центр реабілітаційний центр “4.5.0. Прикарпаття” для воїнів та учасників АТО. Цифри “4.5.0.” військові використовують, аби повідомити, що все добре, все спокійно.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни