У новорічну ніч у Івано-Франківську народилися семеро малюків: чотири дівчинки і троє хлопців

Першою у новорічну ніч в Івано-Франківську народилась дівчинка. Маленька українка вже стала для франківців символом перемоги в Україні. 03 Січня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 858 Пологи пройшли добре, без ускладнень та оперативного втручання.  Першою у новорічну ніч в Івано-Франківську народилась дівчинка. Маленька українка вже стала для франківців символом перемоги в Україні. Ілонка — саме так назвали батьки донечку. Вона побачила цей світ о 5.40 ранку 1 січня у міському пологовому будинку, повідомляють “Вікна” з посиланням на Фейсбук-сторінку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Ми страшенно чекали оцю першу дитину, яка народиться у 2023 році. Я страшенно тішилася, коли подзвонили і сказали, що народилась дівчинка о 5.40, здорова гарна дівчинка 3 кілограми 200 грамів. Ще друге чим ми тішились, що мама – це інтерн. Тобто мама проходила у нас в перинатальному центрі інтернатуру. І, власне, у новорічну ніч зробили такий подарунок. Своїй сім’ї, своїй родині», — розповідає керівниця міського перинатального центру Марія Бойко. 

Дівчинка, за словами матері, мала народитися трішки раніше. Однак, каже породілля Вікторія Гроховська, донька, напевно, сама обрала такий символічний день для свого народження. Пологи пройшли добре, без ускладнень та оперативного втручання. 

 «Вона віщує перемогу перш за все, я думаю, що дуже скоро. Я дуже надіюся, що дівчинка як жінка, вона ще принесе велике поповнення», – ділиться враженнями мати новонародженої Вікторія Гроховська. 

У майбутньому буде музиканткою або надзвичайно творчою дитиною, сподівається 27-річний батько Ілони. Василь Гроховський брав участь у партнерських пологах і весь час підтримував дружину. У їх молодій родині Ілона – перша дитинка, а тому батько впевнений, зробить усе, щоби донька була найщасливішою. 

«Я впевнений, що вона буде в нас творчою дівчинкою, тому що я сам музикант. Вона буде виростати серед музики, гітар і так далі. Якщо зацікавиться, то я обов’язково тому посприяю», – тішиться батько новонародженої Ілонки Василь Гроховський. 

Привітати щасливу молоду сім’ю прийшов і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Впевнений, нові життя, які зароджуються зараз в Україні – це запорука міцної нації після нашої перемоги.  

«Вірю в те, що ті дітки, які народжуються зараз, вони вже будуть в нашій мирній країні. І хочеться побажати їм гарної долі, в першу чергу, всім нам перемоги, спокою. Щоби наших дітей все більше  і більше народжувалось. Тішимося, що 1 січня 7 дітей у нашому пологовому будинку прийшли на світ, це означає, що все буде гаразд, все буде добре, і ми переможемо», – впевнений Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни