У новорічну ніч прикарпатець з підробленими документами намагався виїхати з України (ФОТО)

У новорічну ніч прикарпатець з підробленими документами намагався виїхати з України (ФОТО)

42-річного мешканця Прикарпаття виявили у пункті пропуску автомобільного сполучення «Порубне» о першій годині новорічної ночі. Військовозобов’язаний чоловік намагався перетнути кордон по підроблених документах.

Чоловік стверджував, що слідує до Іспанії доглядати за дружиною, яка є невиліковно хворою особою та не може самостійно пересуватися. На паспортний контроль військовозобов’язаний надав медичний висновок ЛКК про потребу у постійному сторонньому догляді, висновок про наявність порушення функцій організму та довідку Генерального консульства України в Барселоні про взяття на тимчасовий консульський облік його дружини, пише “Галка”.

Проте, провівши поглиблену перевірку документів за допомогою спеціальних приладів, охоронці кордону встановили, що вони повністю підроблені.

Подальшу подорож чоловік продовжив у супроводі правоохоронців. Після оформлення відповідних документів правопорушника передано співробітникам нацполіції.

Наразі чоловіку доведеться відповідати за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни