У Новиці нагородили Подякою за мужність захисника України і батька трьох дітей

На сесії Новицької сільської ради вручили Подяки захисникам України і волонтерам. 22 Жовтня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 336 Житель села Берлоги Олександр Юрчишин разом із  тисячами українців став на захист України

Зокрема, Подякою за мужність нагородили Олександра Юрчишина і в його особі всіх захисників України — жителів Новицької територіальної громади, інформують “Вікна”.

«З початку війни берложанин Олександр Юрчишин, батько трьох дітей, разом із  тисячами українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил, щоб зупинити агресію росії та відстояти незалежність України», — повідомляє Новицька сільська рада. 

Також на сесії вручали Подяки представникам волонтерського руху громади.

«Висловлюю слова подяки всім жителям громади в особі вас, волонтерів-представників кожного населеного пункту, за вашу людяність та безкорисливу працю на перемогу України», — наголосив сільський голова Богдан Дадяк.

Окрім того, на сесії вручили обласні відзнаки. Медаллю «Доблесть Прикарпаття» нагородили підприємицю і волонтерку Галину Мойсин і голову громадської організації «Хочемо змін» Ростислава Прокопіва, а грамотою Івано-Франківської обласної військової адміністрації — начальницю відділу соціального захисту населення та праці Руслану Данів.

На сесії було внесено зміни до Програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки. Відтепер особам, які мобілізовані до ЗСУ та беруть  безпосередню участь у бойових  діях, відсічі і стримуванні збройної агресії  російської федерації проти України або членам їхніх сімей надаватимуть одноразову грошову допомогу в розмірі 3000 гривень на відшкодування комунальних послуг або на придбання дров.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни