У науковиці Надії Руско з Підмихайля вдруге замироточив образ

У мешканки села Підмихайля, кандидатки філософських наук Надії Руско вдома вдруге замироточила ікона Спасителя. 27 Жовтня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 919 Ікона «Христос на троні» замироточила вдруге цього року

Ікона замироточила вдруге за рік, розповіла в соцмережі Надія Руско:

«Вдруге за цей рік замироточила моя улюблена ікона Спасителя у домашньому молитовному кутку. Весною миро стікало тільки з руки Христа, потім на якийсь час десь місяць не було вже ознак мироточення, а тепер цей процес відновився з новою силою, вся ікона стала масною, миро тече майже по всьому образу».

Науковиця додала, що їй страшно бути свідком такої події, проте вдячна Богу:

«Дякую Богові за милість до мене грішної, і радісно, і трепетно, і страшно! Свідчу  про це, як про ознаку Божої Ласки і Любові до кожного із нас!».

За словами Надії Руско, ікона «Христос на троні» написана п’ять років тому в «Світлиці», освячена під час Йорданських відвідин 30 січня 2018 року настоятелем храму Святого Архистратига Михаїла в селі Підмихайля о. Богданом Челядином. Від того часу, за словами жительки Підмихайля, це місце стало місцем спокою, молитви та любові.

Надія Руско — кандидатка філософських наук, докторка філософії з релігієзнавства, доцентка кафедри суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з села Підмихайля на Калущині.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни