У навчаннях на Франківщині взяли участь 96 рятувальників з 20 областей України

З метою підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод,на Прикарпатті відбулися спеціальні навчання «Rescue Days Ukraine 2023». Учасників навчали ліквідовувати наслідки аварій, працювати з сучасним спецобладнанням та рятувати травмованих/ 24 Квітня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 43 Відпрацювання проводили на різних локацій, пов’язаних з найскладнішими дорожньо-транспортними пригодами Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Такі навчання в Україні проходять вчетверте, але вперше дані навчання проходять вночі, з метою набуття рятувальниками навичок роботи в особливих умовах та з обмеженим освітленням, інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Дані навчання поєднують теоретичні знання з практичним відпрацюванням різних локацій, пов’язаних з найскладнішими дорожньо-транспортними пригодами. Участь у навчаннях взяли 96 професійних рятувальників з 20 областей України та іноземні інструктори. Також свої знання поповнили курсанти вищих навчальних закладів ДСНС та представники добровільних пожежних підрозділів з Івано-Франківської області.

Учасників навчали ліквідовувати наслідки аварій, працювати з сучасним спецобладнанням та рятувати травмованих, адже тут зосереджена та техніка, на якій рятувальники можуть практично відпрацювати усі необхідні дії для порятунку людей при ДТП.

Також підчас навчань було представлено різні зразки новітньої пожежно-рятувальної техніки та обладнання вітчизняного та європейського взірця.

Учасники тренувань відпрацьовували 4 навчальні локацї:

  • «ДТП з автомобілем перевернутим на дах»;
  • «ДТП з боковим ударом автомобіля»;
  • «ДТП з потраплянням легкового автомобіля під причіп вантажного автомобіля»
  • «ДТП з лобовим зіткненням легкових автомобілів».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни