У Надвірній відкрився інтерактивний “Музей Лицарства”

Приватний “Музей Лицарства” у місті Надвірній створений місцевими митцями Ігорем та Мар’яною Гаврилюками. 05 Жовтня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 111 У “Музеї Лицарства” до експонатів можна доторкнутися, приміряти, сфотографуватись. Фото: Ігор Гаврилюк

Музей — втілення мрії Ігоря Гаврилюка, що з дитинства захоплювався лицарськими часами, займався історичною реконструкцією, створював лицарські обладунки, інформують “Вікна”.

За словами Ігоря Гаврилюка, історія — це велика пригода людства, яка вже відбулася і переказується щоразу по-новому. Це оцінка давніх подій і вчинків історичних особистостей, іноді придуманих, іноді дійсних.

“У нас є минуле, у нас є коріння. Ми отримали багату культуру у спадок від предків, а з допомогою історії ми можемо дізнатися, як все це створювалося. Ми самі робимо історію, передаємо її з покоління в покоління”, — каже митець.

Сім’я Гаврилюків запрошує в “Музей Лицарства”, щоб поринути в епоху середньовіччя, ознайомитись з історією розвитку середньовічних обладунків і зброї, почути легенди Надвірної.

Унікальність “Музею Лицарства” полягає в тому, що до експонатів можна доторкнутися, приміряти, сфотографуватись. Якщо є бажання, можна постріляти з лука, спробувати свої сили у боях на мечах, майстер-класах з малювання та середньовічного танцю.

Музей розташований за адресою: м. Надвірна, вул. Володимира Великого, 57.

Відвідування музею — за попереднім записом. Телефонувати: (067) 184-40-73.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни