У Національному природному парку “Верховинський” прокинувся ведмідь

Аномально тепла погода цьогоріч призвела до процесів, які зовсім не відповідають календарній порі року. 20 Січня, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 177 Працівники парку “Верховинський” застерігають від зустрічі з голодним звіром, який раптово прокинувся посеред зими Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відмічалося повторне цвітіння не тільки першоцвітів, а й типових весняних рослин. Очевидно, що така погода не могла не відзначитися на тваринах.

Так, при проведенні патрулювання території парку інспекторам Національного природного парку “Верховинський” зустрівся слід найбільшого ссавця Карпат — ведмедя бурого (Ursus arctos). Зазвичай у цей період він мав би бути у зимовій сплячці, проте цього не сталося.

“Це не дуже добре для ведмедя, кажуть у парку, бо в зимовий період дуже важко знайти поживу. Різка зміна температури та опадів, так як все ж таки це — зима, зрозуміло, принесе «бурому» неабияких неприємностей. Окрім того, голодний звір більш агресивний, тож, якщо ви на прогулянці лісом зустріли свіжі сліди ведмедя — намагайтеся якнайшвидше звідти піти!” — радять у Національному природному парку “Верховинський”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни