У Національному природньому парку “Верховинський” посилюють охорону

Посилення роботи по охороні території на період гону оленя та нересту форелі. 26 Вересня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 228 Ілюстроване фото. На в’їздах до парку будуть встановленні шлагбауми.

Відповідно до наказу від 12.09.2022р. №63 «Про посилення режиму охорони на території ПЗФ Парку на період гону оленя та нересту  форелі.  Вжито невідкладних заходів щодо посилення роботи по охороні території та об’єктів ПЗФ з метою профілактики та оперативного виявлення випадків браконьєрства на даний період, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Національного природного парку “Верховинський”.

Взято під контроль Відділом служби державної охорони координацію дій розподіл сил і засобів по посиленню природоохоронного режиму території Парку. Для надання практичної допомоги на місцях, а також контролю за роботою працівників природоохоронних науково — дослідних відділень створено рейдову групу з числа працівників відділу служби державної охорони які проводять  чергування в місцях найбільш ймовірного вчинення випадків браконьєрства, особливу увагу звернено на вихідні і святкові дні.

В місцях в’їзду на територію Парку організовано роботу контрольно-пропускних пунктів (встановлено шлагбауми), проводиться огляд транспортних засобів з метою виявлення зброї, предметів і знарядь незаконного використання природних ресурсів, незаконно добутої продукції полювання.

Проводиться облік чисельності оленя благородного на реву та форелі струмкової на нерестилищах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни