У Національному музеї відбудеться презентація книги “Національна соборність і українська революція 1912-1923 рр. Історіографічні сильветки”””

Культура У Національному музеї відбудеться презентація книги “Національна соборність і українська революція 1912-1923 рр. Історіографічні сильветки” Вчора
У Національному музеї відбудеться презентація книги «Національна соборність і українська революція 1912-1923 рр. Історіографічні сильветки».

Автор монографії Володимир Великочий – доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Академії туризму України, декан факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Автор висвітлює еволюцію національно-визвольної боротьби українців від 1914 року та теоретично аналізує проблематику, пов’язану з становленням соборності України. Вперше в історичній науці у монографії періодизовані теми боротьби українського народу за незалежність своєї держави. Зі слів Володимира Великочого, «соборність – це не тільки єдиний державний простір, а набагато ширше поняття. І сьогодні Україна, як ніколи єдина в своїй боротьбі за соборну незалежну державу».

Презентація відбудеться 4 листопада о 14.00.

Щиро запрошуємо!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни