У МЗС відповіли на заяву Лаврова про переговори

У МЗС відповіли на заяву Лаврова про переговори

Фото: РБК У МЗС України відповіли Лаврову

В українському МЗС вважають, що заява Лаврова про готовність до переговорів – це не що інше, як чергова димова завіса, щоб виграти час на тлі поразок російської армії.

Єдиною реалістичною пропозицією щодо можливих переговорів з Росією має бути негайне припинення Путіним війни проти України та виведення російських військ за кордони станом на 1991 рік, заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Він додав, що той, хто справді хоче переговорів, не знищує енергетичну систему країни, щоб її населення замерзло взимку, не займається масовими стратами цивільних людей, не обстрілює житлові квартали, не оголошує мобілізацію додаткових 300 тисяч військовослужбовців, не блокує постачання зернових та не висуває ультиматумів.

 

Ніколенко вважає, що заява Лаврова про готовність до переговорів – це не що інше, як чергова димова завіса, щоб виграти час на тлі поразок російської армії.

За його словами, поки Росія продовжує вчиняти злочини в Україні, відповідь має бути одна – на полі бою.

“Ми вдячні міжнародним партнерам, які стоять пліч-о-пліч з Україною в її боротьбі за існування. Тільки спільними рішучими зусиллями можливо зупинити Росію, яка становить загрозу миру та безпеці не тільки Європи, а й світу”, – підсумував представник МЗС.

Нагадаємо, що глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що президент країни-агресора Володимир Путін все ще готовий до переговорів щодо України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни