У МЗС спростували інформацію про захоплення українських заручників у Судані – Новини України

У МЗС спростували інформацію про захоплення українських заручників у Судані - Новини України

Фото: mfa.gov.ua

Міністерство іноземних спростувало інформацію про нібито захоплення українських заручників у Судані, де точиться бої на тлі спроби державного перевороту.
Про це розповів речник МЗС Олег Ніколенко в коментарі РБК-Україна.

– Інформація про захоплення українських заручників не підтверджується. Під час загострення ситуації у міжнародному аеропорту Хартума перебували члени українського авіаційного екіпажу, проте цю групу людей вдалося вивезти. Нині вони перебувають у безпечному місці. Ними опікується український почесний консул у Судані. МЗС та посольство України в Єгипті тримають питання безпеки українських громадян у Судані на особливому контролі, – розповів речник МЗС.

Раніше стало відомо, що під час спроби державного перевороту в Судані спалахнув літак Boeing 737 української авіакомпанії SkyUp. Встановити стан літака та можливі пошкодження на даний момент неможливо. 36 співробітників, які перебувають у країні, перебувають у відносно безпечному місці, запевнили у компанії.

15 квітня Міністерство закордонних справ порадило громадянам України утриматися від поїздок до Судану через загострення ситуації безпеки у столиці країни Хартумі. Українцям, які перебувають у Судані, рекомендують повідомити свої дані посольству України в Єгипті: +20 100 00 396 48 або на емейл: [email protected], або почесному консульству України в Хартумі: +249 91 230 2520.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни