У музей імені Степана Бандери передали аудіозапис спогадів Ярослава Стецька

В обласному музеї визвольної боротьби імені Степана Бандери відкрилася виставка до 80-річчя Української Повстанської Армії “За Україну, за її волю”. 16 Жовтня, 2022, 19:00 Прикарпаття Переглядів: 86 Олександр Сич нагородив музей ювілейною медаллю обласної ради “80 років УПА”

В експозиції представлені 80 оригінальних речей, левова частка з яких виставлена вперше. Зокрема, це повстанські кліше, вирізаних на дереві, на лінолеумі, з яких повстанці виготовляли листівки, звернення, заклики до українського населення. Також на виставці представлені штеплі, печатки різних структур українського підпілля, брошури та газети 1943-1950 років, які розповсюджували на території області, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної ради.

З нагоди 80-річчя створення Української Повстанської Армії голова обласної ради Олександр Сич нагородив музей ювілейною медаллю обласної ради “80 років УПА”.

Голова обласної також передав у фонди музею аудіозаписи спогадів ідеолога і Провідника ОУН Ярослава Стецька, які раніше були придбані на благодійному аукціоні для збору коштів на ЗСУ. Зазначимо, що лот придбав депутат Івано-Франківської облради Дмитро Сіреджук.

Раніше шлося, що портрет Бандери, унікальна ікона і рукавичка Усика “житимуть” у Калуші.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни