У Міноборони України спростували, що ЗСУ закріпилися на лівому березі Дніпра на Херсонщині – Новини України

У Міноборони України спростували, що ЗСУ закріпилися на лівому березі Дніпра на Херсонщині - Новини України

Фото: t.me/annamaliar

Українські підрозділи виконали завдання на лівому берегу Дніпра на Херсонщині, але не закріпилися там. Україна береже людей, тому працює контрбатарейно. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

– Знову почався експертний ажіотаж довкола лівого берега на Херсонщині. Приводів для ажіотажу немає. Я щойно повернулась з тих місць. Для того, щоб там висадитись, не бути знищеним та ще й закріпитись, потрібно зачистити територію і відкинути ворога. Ми бережемо людей, тому працюємо контрбатарейно. Так, там певні підрозділи виконали певне завдання. Це передбачувано, адже наша мета — повернути всі тимчасово окуповані території, тож ми скрізь відпрацьовуємо таку можливість, — написала вона.

9 серпня Інститут вивчення війни (ISW) повідомив, що українські сили здійснили рейд через Дніпро в районі села Козачі Лагері, однак незрозуміло, чи вдалося українським військовим закріпитися на лівому березі в Херсонській області. ISW послався на повідомлення російських провоєнних блогерів. Того дня заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що у Генштабу ЗСУ немає офіційних коментарів з цього приводу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни