У Міненерго запевнили українців, що ситуація з енергопостачанням під контролем – Новини України

У Міненерго запевнили українців, що ситуація з енергопостачанням під контролем - Новини України

Фото: facebook.com/minenergoUkraine

У Міністерстві енергетики спростували інформацію щодо необхідності українців виїхати за кордон, щоб допомогти заощадити електрику. У відомстві наголосили, що ситуація складна, але контрольована.

– Спростовуючи панічні заяви, що поширюються соціальними мережами та інтернет-ЗМІ, запевняємо, що ситуація з енергопостачанням складна, але контрольована. Введені аварійні та погодинні графіки відключення електроенергії дозволяють стабілізувати енергосистему, проводити ремонтні та відновлювальні роботи, – йдеться у повідомленні.

Водночас у Міністерстві закликали мешканців країни зменшити навантаження на споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам відновити електрику по всій Україні.

– Допоможіть енергетикам, зменшити навантаження на мережу. Ми маємо досягти показника добровільного скорочення споживання кожною сім’єю на рівні 25%. Енергетики працюють над відновленням інфраструктури 24/7 і щодня повертають світло та тепло до будинків мільйонам споживачів. Зберігайте спокій та довіряйте енергетикам!, – наголосили у відомстві.

Британське видання ВВС опублікувало текст інтерв’ю з гендиректором ДТЕК Максимом Тимченком. У ньому йдеться про те, що Тимченко закликав українців виїхати з країни, щоб допомогти заощадити електроенергію. Пізніше у ДТЕК спростували цю заяву – у компанії стверджують, що з таким закликом їхній гендиректор не виступав, а навпаки – запевнив, що в Україні немає надзвичайної ситуації для необхідності покинути країну.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни