У мережу виклали трейлер фільму «Максим Оса та золото Песиголовця»

Вийшов трейлер українського козацького фільму «Максим Оса та золото Песиголовця». 24 Вересня, 2022, 12:30 Україна Переглядів: 91 Фільм знятий за мотивами коміксу.

В український прокат стрічка вийде 13 жовтня. Фільм Мирослава Латика знятий за мотивами однойменного коміксу Ігоря Баранька, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Шо Там”.

Зйомки фільму тривали 1,5 роки, з перервою на карантин, спричинений пандемією COVID-19. Натурні кадри з Київщини доповнені інтер’єрними зйомками на Рівненщині та Житомирщині.

Події фільму розгортаються 1636 року. За сюжетом, польський король сплачує данину козакам, щоб запобігти повстанню. Золото везуть до шинку, але воно зникає дорогою. На пошуки вирушає Максим Оса та зустрічає містичного Песиголовця.

Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Режисером фільму виступив Мирослав Латик, а головні ролі у стрічці виконали Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Нагадаємо, ми повідомляли про вихід тизеру стрічки «Максим Оса та золото Песиголовця».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни