У мережі з’явилися знімки аеродрому “Мачуліщі” після удару російським літаком – Новини України

У мережі з'явилися знімки аеродрому "Мачуліщі" після удару російським літаком - Новини України

Фото: Беларускі Гаюн

Американський журналіст Джанлуку Меццофіоре оприлюднив перші знімки з супутника Maxar, на яких знято білоруський військовий аеродром “Мачуліщі” після ударів по російському літаку. Фотографії опубліковані у його Твіттері.

– Maxar має ці знімки літака A-50 ДРЛО на авіабазі “Мачулищи” в Білорусі. Я не бачу жодних серйозних ушкоджень, – заявив журналіст.

На фото зображено ДРЛО А-50 Військово-космічних сил Росії. Судячи з фотографії, після атаки літака було переміщено, а місце його звичної стоянки тепер порожнє.

За його словами, супутникові знімки аеродрому “Мачулищи” було зроблено 28 лютого. На зображенні пошкодження на російському літаку не видно.

Вибухи на військовому аеродромі “Мачулищі” поблизу Мінська пролунали вдень, 26 лютого. Передбачається, що об’єкт атакували дрони і за цим нібито стоять білоруські партизани. Внаслідок вибухів отримав пошкодження російський літак-розвідник А-50У, який знаходився на території аеродрому.

Білоруські Телеграм-канали стверджують, що на російському літаку пошкоджені передня та центральна частини авіасудна авіоніка та радіолокаційна антена. У британській розвідці заявили, що виведення з ладу літака обмежить здатність Росії проводити повітряні операції.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни